Pranie Tapicerki Samochodowej

Totalne ZERO za:

  • odplamianie
  •   usuwanie gumy, wosku itp.
  •   program antyalergiczny
  •  usuwanie włosów i sierści

Dodatkowe korzyści

  • Krótki czas schnięcia
  • Włókna odzyskują kolory
  • Eliminacja roztoczy i alergenów
  • Usunięcie przykrych zapachów i plam
  • Materiał jest puszysty i miły w dotyku

.

sprzątanie auta
Czyszczenie tapicerki limanowa
Pranie tapicerki

Tapicerka w samochodzie brudzi się bardzo szybko. Kluczem do utrzymania jej w dobrym stanie jest oczywiście regularne czyszczenie i suszenie. Większość z nas decyduje się na samodzielne wykonanie zabiegów czyszcząco-pielęgnacyjnych. Tylko nieliczni lub osoby, które mają trudności z usunięciem plam lub zabrudzeń, decydują się na pranie tapicerki w serwisie gdyż nie jest to tanie.

Jeśli jednak zamierzamy sami wyczyścić tapicerkę samochodową, możemy skorzystać z domowych sposobów czyszczenia, używając sody oczyszczonej lub kwasku cytrynowego. Niestety naturalne metody w niektórych przypadkach nie mogą być stosowane lub nie są w stanie poradzić sobie z zabrudzeniami. Dlatego do czyszczenia tapicerki samochodowej warto wybrać odkurzacz piorący. Odkurzacze piorące nie są tanie i nie używamy ich często dlatego dobrym rozwiązaniem jest wypożyczenie takiego sprzętu . Wypożyczalnia w Limanowej oferuje niskie ceny za wypożyczenie profesjonalnych odkurzaczy. Ceny wypożyczenia zaczynają się od 60 zł za dobę.

Odkurzacz piorący to wielofunkcyjne urządzenie, które z wyglądu przypomina nieco tradycyjny odkurzacz workowy. Jednak różni się od niego pod względem konstrukcyjnym. Karcher Puzzi ma bowiem dwa zbiorniki – jeden na czystą wodę z detergentem, a drugi na zabrudzoną ciecz. Zbiorniki znacznie zwiększają ciężar urządzenia, dlatego tego typu odkurzacze umieszczone są na kółkach, aby łatwo można było nimi manewrować po pomieszczeniach. Przeważnie taki odkurzacz ma na pokrywie dwa przyciski. Jeden obsługuje silnik, czyli włącza i wyłącza urządzenie, a drugi uruchamia pompę, która pobiera detergent. Natomiast na uchwycie rury znajduje się przycisk, który służy do nanoszenia piany na czyszczoną powierzchnię. Taki odkurzacz piorący doskonale nadaje się do prania dywanów, wykładzin oraz do tapicerek meblowych i samochodowych.

czysty samochód
czyszczenie tapicerki samochodowej
pranie w limanowej
myjnia tapicerki samochodowej

Pranie tapicerki samochodowej może być tanie i przyjemne.

Zadzwoń i zarezerwuj odkurzacz tel. 737830040

Wypożyczenie odkurzacza 

już od

 60 zł 

Doba

Otrzymasz 

profesjonalną chemię 

do pierwszego

prania

 gratis.

Scroll to Top