Myjka Ultradźwiękowa

Jest to uniwersalne urządzenie wykorzystujące technologię ultradźwiękową do czyszczenia. Fale ultradźwiękowe zostają wytworzone w przetworniku, następnie energia jest przekazywana poprzez płyn na powierzchnię czyszczonego elementu, powoduje to wytworzenie siły która czyści powierzchnię.

 

W ofercie  znajdziecie Państwo myjki ultradźwiękowe, dzięki którym możliwe jest usunięcie zanieczyszczeń z różnego rodzaju narzędzi, komponentów i podzespołów – bez względu na rodzaj czyszczonej powierzchni. Tylko dzięki myjkom ultradźwiękowym możliwe jest usunięcie zabrudzeń z najbardziej niedostępnych miejsc..
Usuń smary, oleje i inne zanieczyszczenia

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, stworzyliśmy asortyment zaawansowanych technologicznie urządzeń, które w procesie mycia wykorzystują fizyczne zjawisko kawitacji. W procesie tym wytwarzane są fale ciśnieniowe o wysokiej częstotliwości, powodujące pojawienie się dużej liczby niewielkich pęcherzyków, które implodują na powierzchni przedmiotu poddawanego czyszczeniu. Efektem tego jest usuwanie zanieczyszczeń, takich jak:

  • oleje,
  • smary,
  • pyły,
  • pasty polerskie,
  • wióry,

Usuwane są wszystkie cząstki i dlatego myjki ultradźwiękowe uznawane są za najbardziej skuteczne i precyzyjne. Co więcej – nie uszkadzają powierzchni, gdyż proces kawitacji nie ma na nią większego wpływu. Eliminujemy, więc ryzyko uszkodzenia delikatnych elementów poddawanych myciu, co w przypadku tradycyjnych metod czyszczenia nie zawsze jest możliwe.

Scroll to Top