PODGRZEWACZ WODY 30 litrów

Warnik do wody – 30 litrów – ociekacz – 2200W

Perfekcyjnie zaprojektowany podgrzewacz cateringowy RCWK 30A cechuje się wszechstronnością.  Warnik do wody jest odpowiedni do zagotowywania wrzątku, przyrządzania grzanego wina, piwa oraz wielu innych napojów na ciepło. Sprzęt od Royal Catering ma pojemność wlewczą 20 litrów, a całkowitą 21,4 litra. Czyni go to użytecznym dla firm z branży HoReCa oraz osób planujących większą, rodzinną uroczystość.
Podgrzewacz cateringowy o pojemności 30 litrów – charakterystyka
Uniwersalny podgrzewacz do napojów Royal Catering pracuje w zakresie od 55 do 100°C. Pięciostopniowa regulacja pozwala wybrać temperaturę odpowiednią do zagotowania wody, zaparzenia kawy, herbaty lub przyrządzenia grzańca z wina czy piwa. Termostat automatycznie utrzymuje ją na wybranym poziomie. Optymalna moc grzewcza 2200 W wpływa na efektywność i niewielki pobór energii.
Intuicyjna obsługa to zaleta modelu RCWK 30A. Uruchomienie i wyłączenie, a także zmiana temperatury odbywają się przy użyciu wielofunkcyjnego pokrętła. Czerwona lampka sygnalizuje, że trwa podgrzewanie napoju. Zaświecenie się zielonej informuje o osiągnięciu pożądanej temperatury.

podgrzewacz warnik Limanową

CENA WYNAJMU
KAUCJA PŁATNA W GOTÓWCE 100ZŁ
20zł/DOBA
10zł/KAŻDA 

KOLEJNA DOBA
40zł OD PIĄTKU DO PONIEDZAŁKU 

podgrzewacz warnik Limanową
Scroll to Top