Młotowiertarka Makita

 

Młoto-wiertarka udarowa HR2470 marki Makita o mocy 780 W.

Jest to wyjątkowo trwałe, mocne urządzenie do dłutowania, wiercenia i wiercenia udarowego. Dzięki przełącznikowi z wyborem trybu kucia / wiercenia / wiercenia udarowego można szybko i sprawnie dostosować urządzenie do charakteru pracy.
Silnik o mocy 780 W i wysoka prędkość obrotowa pozwalają na wiercenie w betonie, stali, aluminium czy drewnie. Liczba udarów: 0-4500 uderzeń/min. Max. energia udaru: 2,4 J. Max rozmiar mocowania wiertła: 32 mm. Sprzęgło przeciążeniowe zabezpiecza elektronarzędzie przy zablokowaniu wiertła.
Funkcja kucia, z włącznikiem blokady pozwalającym na wygodną ciągłą pracę, umożliwia wykonywać prace dłutujące w kamieniu, cegle i betonie. Kolejną zaletą jest opcja zmiany ustawienia dłuta w różnych pozycjach ( 40 stopni ), ułatwiająca kucie w miejscach trudno dostępnych.
Pokrycie rękojeści materiałem antypoślizgowym w znacznym stopniu zmniejsza drgania przenoszone na przegub dłoni i zwiększa ergonomię urządzenia, co jest niezwykle istotne, zwłaszcza przy długotrwałych i zaawansowanych pracach. Zastosowanie specjalnego chwytu SDS-plus z osłoną przeciwpyłową, umożliwia beznarzędziową i szybką wymianę wierteł i dłut. 

Posiadamy też młoty wyburzeniowy tu.

 

kucie limanowa
młotowiertarka
młotowiertarka wypożyczalnia
udarowa wiertarka

CENA WYNAJMU
KAUCJA PŁATNA W GOTÓWCE 200ZŁ
40zł/DOBA
70zł/2DOBY
90zł OD PIĄTKU DO PONIEDZAŁKU 

Scroll to Top