Parownica Kärcher SC3

 Myjak Parowa Karcher SC 3 EasyFix to wszechstronna parownica, świetnie sprawdzająca się w codziennym utrzymaniu czystości. Parownica jest wyjątkowo prosta w obsłudze oraz posiada bogate wyposażenie, pozwalające usunąć większość zabrudzeń z jakimi możemy się spotkać w naszych domach.
Parownica Myjka Parowa

6 powodów, dla których warto czyścić parą:

  • Para jest przyjazna dla środowiska – nie używasz środków czyszczących i ograniczasz zużycie wody.
  • Czyszczone powierzchnie higienicznie czyste – nawet w trudno dostępnych miejscach.
  • Łatwe odspajanie brudu – zapomnij o szorowaniu i polerowaniu.
  • Wielofunkcyjna – moze być wykorzystana do nie tylko do czyszczenia kuchni, łazienki, okien, ale także do prasowania.
  • Oszczędza czas – parą czyścisz szybciej.
  • Oszczędza pieniądze – nie potrzebujesz środków czyszczących.

Czysto bez stosowania środków chemicznych

Czyszczenie parą jest doskonałą alternatywą dla konwencjonalnych metod czyszczenia. Nasze parownice mają bardzo szeroki zakres zastosowań, nie tylko “czyszczących”. Nadają się także doskonale do pielęgnacji urbrań.

Nowoczesne zastosowanie pary.
XVIII wiek uważa się za początek wykorzystania pary na skalę przemysłową. Parownice stanowią nowoczesną interperetację wykorzystania pary do praktycznych celów.

Dlaczego czyszczenie parą jest przyjazne środowisku?
Czyszczenie parą to czyszczenie bez użycia środków chemicznych. Kombinacja pary i wysokiej temperatury penetruje brud, aż do dna powierzchni, na której on zalega. To oszczędza wodę, która jest podstawą życia.
Czyszczenie parą nie zanieczyszcza wody, która podczas tradycyjnego sprzątania wraca do kanalizacji zanieczysczona środkami chemicznymi.

Ponadto z jednego litra wody można wytworzyć ponad 1700 litrów pary. To jest ilość wystarczająca do wyczyszczenia małego mieszkania. Również zużycie energii jest ograniczone, ponieważ energia jest wykorzystywana tylko do podgrzania wody w parownicy.

Dlaczego czyszczenie parą jest zdrowsze?
W przeciwieństwie do środków czyszczących para nie uczula oraz nie pozostawia resztek detergentów na czyszczonej powierzchni. Jest to szczególnie ważne w przypadku małych dzieci, które często wkładają różne przedmioty do ust. W tym te, które podniosły z podłogi.

Parownice są również polecane alergikom. Para łączy ze sobą cząsteczki kurzu i nie wznieca go w powietrze. Jakość powietrza w pomieszczeniu podnosi się po sprzątaniu parownicą. Ograniczony jest również bezpośredni kontakt z brudem.

CENA WYNAJMU
KAUCJA PŁATNA W GOTÓWCE 100ZŁ
50zł/DOBA
40zł/KOLEJNA DOBA
90zł OD PIĄTKU DO PONIEDZAŁKU 

Scroll to Top